UCB's Global Corporate Website

Transparency Ukraine

В усьому, що ми робимо, ми завжди розпочинаємо  з питання до себе: “Як ми можемо створити дещо більш цінне  для людей, які живуть, страждаючи від тяжких хвороб?"

В інтересах пацієнтів вирішальною для нас є тісна співпраця з професіоналами з надання медичних послуг та з організаціями, які пропонують  нам безцінне та експертне знання для забезпечення рішень щодо поліпшення життя та лікування пацієнтів. Цей взаємозв’язок на даному етапі вніс значні інновації у надання медичних послуг та призвів до позитивних змін якості життя численних пацієнтів.

Ми прагнемо підтримувати високі стандарти етики та чесності у наших взаємовідносинах.  Ми рішуче віримо у те, що гарантування прозорості наших фінансових взаємовідносин з професіоналами з надання медичних послуг є необхідним для збільшення довіри з боку пацієнтів.  Пацієнтам потрібно знати, що вони можуть довіряти своїм лікарям, коли ті рекомендують, приписують, та здійснюють  відповідний догляд та лікування на підставі виключно клінічних фактів та досвіду.

Як компанія-член EFPIA (Європейської федерації фармацевтичних виробників та асоціацій), ми прагнемо задовольнити вимоги Кодексу розкриття EFPIA і відповідно звітувати про наші передачі коштів перед зацікавленими особами,  зайнятими наданням медичних послуг.

Якщо у Вас є будь-які питання щодо ініціатив із дотримання прозорості або стосовно звітів, будь ласка, зверніться до місцевої поштової скриньки.

 

 

2022 report

Report

2021 report

Report

2020 report

Report

Відмова від відповідальності за порушення конфіденційності

Публікація переносів вартості Одержувачам спрямована на складання звітності щодо вартості (в грошовій або не грошовій формі) для НСР/HCO, з якими наша компанія співпрацює/з якими має відношення, згідно цілей і положень, включених у відповідні норми. Індивідуальні розкриття були погоджені з окремими Одержувачами – така згода була надана для забезпечення відповідності з чинними нормами, які наша компанія зобов’язалася виконувати.

Ці публікації не дають загальний дозвіл тим, хто використовує наш веб-сайт або національні платформи, проводити додаткову обробку даних фахівців в області охорони здоров'я.

Для повного розуміння звітності, включеної в наші розкриття інформації, опубліковані на цьому веб-сайті, ми посилаємося на Методологічні пояснення, що пояснюють сенс і зміст переносу вартості, яка включається в звітність.