Advantage Hers znamená – Informujte sa. Inšpirujte sa Zapojte sa.

Advantage Hers je tu pre vás

Život s chronickým zápalovým ochorením (známym tiež ako autoimunitné ochorenie), napr. reumatoidná artritída, axiálna spondylartritída, psoriatická artritída a psoriáza, môže byť ťažký pre každého. Tieto chronické ochorenia môžu u ľudí, ktorí s nimi žijú, vyvolať značné fyzické a emocionálne napätie. 1,2,3,4,5

Advantage Hers je globálna kampaň, ktorá vám má ukázať, že žiadna žena s chronickým zápalovým ochorením by nemala dovoliť, aby jej stav bránil dosiahnuť svoje sny.

Inšpirovaná tenisovou hviezdou Caroline Wozniacki, ktorá má vlastné skúsenosti so zápasom o získanie výhody nad reumatoidnou artritídou, Advantage Hers poskytuje nástroje, ktoré vám pomôžu vytvoriť si vlastný plán liečby a zvládania ochorenia („herný plán“) a zohrávať aktívnejšiu úlohu vo vašej starostlivosti.

Centrum zdrojov

UCB_AH_Website Banners and Thumbnails

Vytvorenie herného plánu

Keď žijete s chronickými zápalovými ochoreniami, niekedy budete mať výhodu vy a inokedy bude mať výhodu vaše ochorenie.

Ak potrebujete pomoc pri vytváraní vlastného herného plánu, stiahnite si užitočné tipy od Caroline. Okrem toho je dostupná aj diskusná príručka zdravotníckeho tímu, ktorá vám pomôže získať informácie, ktoré potrebujete, od svojho lekára a tímu. Spoločne môžete hrať aktívnu a informovanú rolu v zdieľanom rozhodovaní o vašej starostlivosti.

Chcete vedieť viac o chronických zápalových ochoreniach vo všeobecnosti? Pozrite sa na náš stručný prehľad faktov alebo kliknite sem. Nájdete tu podrobnejšie informácie o reumatoidnej artritíde, axiálnej spondylartritíde, psoriatickej artritíde a psoriáze.

UCB_AH_Website Banners and Thumbnails

Príbehy Advantage Hers

Zapojte sa

Staň sa súčasťou Advantage Hers sledovaním sociálnych kanálov Caroline a zdieľaním vlastných príbehov pomocou #AdvantageHers.