Advantage Hers – Informacje. Inspiracja. Zaangażowanie.

Advantage Hers – pomocna dłoń

Życie z przewlekłą chorobą zapalną (określaną również jako choroba autoimmunologiczna), taką jak reumatoidalne zapalenie stawów, osiowe zapalenie stawów kręgosłupa, łuszczycowe zapalenie stawów czy łuszczyca, może być trudne. Te przewlekłe schorzenia mogą oznaczać znaczne obciążenie fizyczne i emocjonalne dla zmagających się z nimi osób.1,2,3,4,5
 

Advantage Hers to globalna kampania, która ma pokazać kobietom, że żadna przewlekła choroba zapalna nie powinna być dla nich przeszkodą na drodze do realizacji marzeń.


Inspiracją do jej stworzenia były osobiste doświadczenia Caroline Wozniacki w walce z reumatoidalnym zapaleniem stawów. Kampania Advantage Hers zapewnia narzędzia, za pomocą których kobiety mogą stworzyć własny plan leczenia z pracownikami ochrony zdrowia i odgrywać bardziej aktywną rolę w dbaniu o własne zdrowie.

Centrum zasobów

UCB_AH_Website Banners and Thumbnails

Tworzenie planu leczenia

Skuteczne zarządzanie przewlekłą chorobą zapalną nie jest łatwe.

Arkusze z poradami Caroline (do pobrania) są niezwykle przydatne w układaniu własnego planu leczenia. Natomiast Przewodnik po dyskusji sporządzony przez Zespół ds. zdrowia zawiera cenne wskazówki odnośnie tego, jak uzyskać potrzebne informacje od swojego lekarza prowadzącego i personelu medycznego. Dzięki tym narzędziom pacjentki mogą odgrywać aktywną i świadomą rolę w podejmowaniu wspólnych decyzji dotyczących ich leczenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o przewlekłych chorobach zapalnych? Przeczytaj skrócony arkusz informacyjny lub kliknij tutaj, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat reumatoidalnego zapalenia stawów, osiowego zapalenia stawów kręgosłupa, łuszczycowego zapalenia stawów oraz łuszczycy.

UCB_AH_Website Banners and Thumbnails

Historie Advantage Hers

Zaangażowanie

Dołącz do kampanii Advantage Hers – obserwuj kanały Caroline w mediach społecznościowych i dziel się własnymi doświadczeniami, używając hasztagu #AdvantageHers.