Top of this page
Skip navigation, go straight to the content

Advantage Hers Advantage Hers Polish
 

Advantage Hers – Informacje. Inspiracja. Zaangażowanie.

 
 

Zdobywczyni Wielkiego Szlema, Caroline Wozniacki, to światowej klasy tenisistka, która pomimo rozpoznania u niej reumatoidalnego zapalenia stawów, nie przestała zawodowo zajmować się sportem.

Poznaj inspirującą podróż Caroline i dowiedz się, jak z gwiazdy tenisa stała się rzeczniczką kobiet cierpiących na przewlekłe choroby zapalne. Zaangażuj się w kampanię i dziel się własnymi doświadczeniami, używając hasztagu #AdvantageHers.

Aby przeczytać więcej o historii Caroline, kliknij tutaj.

 
Be Informed, Be Inspired, Be Involved
 

Advantage Hers – pomocna dłoń

Życie z przewlekłą chorobą zapalną (określaną również jako choroba autoimmunologiczna), taką jak reumatoidalne zapalenie stawów, osiowe zapalenie stawów kręgosłupa, łuszczycowe zapalenie stawów czy łuszczyca, może być trudne. Te przewlekłe schorzenia mogą oznaczać znaczne obciążenie fizyczne i emocjonalne dla zmagających się z nimi osób.1,2,3,4,5

Advantage Hers to globalna kampania, która ma pokazać kobietom, że żadna przewlekła choroba zapalna nie powinna być dla nich przeszkodą na drodze do realizacji marzeń.


Inspiracją do jej stworzenia były osobiste doświadczenia Caroline Wozniacki w walce z reumatoidalnym zapaleniem stawów. Kampania Advantage Hers zapewnia narzędzia, za pomocą których kobiety mogą stworzyć własny plan leczenia z pracownikami ochrony zdrowia i odgrywać bardziej aktywną rolę w dbaniu o własne zdrowie.

Centrum zasobów

Caroline's Top Tips on Managing Her Conditions
Caroline's Top Tips to Create a Game Plan
Healthcare Team Discussion Guide
Chronic Inflammatory Diseases
Advantage Hers
Advantage Hers
Caroline Wozniacki - Advantage Hers
 

Tworzenie planu leczenia

Skuteczne zarządzanie przewlekłą chorobą zapalną nie jest łatwe.

Arkusze z poradami Caroline (do pobrania) są niezwykle przydatne w układaniu własnego planu leczenia. Natomiast Przewodnik po dyskusji sporządzony przez Zespół ds. zdrowia zawiera cenne wskazówki odnośnie tego, jak uzyskać potrzebne informacje od swojego lekarza prowadzącego i personelu medycznego. Dzięki tym narzędziom pacjentki mogą odgrywać aktywną i świadomą rolę w podejmowaniu wspólnych decyzji dotyczących ich leczenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o przewlekłych chorobach zapalnych? Przeczytaj skrócony arkusz informacyjny lub kliknij tutaj, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat reumatoidalnego zapalenia stawów, osiowego zapalenia stawów kręgosłupa, łuszczycowego zapalenia stawów oraz łuszczycy.

Caroline Wozniacki - Advantage Hers

Historie Advantage Hers

Caroline Wozniacki - My Advantage Hers story
Ongoing series
Caroline's RA Journey
Caroline revisits tennis
Game Plans and Specialists
Goal Setting
Women with CIDs and Work
Advantage Hers
Advantage Hers

Zaangażowanie

 

Dołącz do kampanii Advantage Hers – obserwuj kanały Caroline w mediach społecznościowych i dziel się własnymi doświadczeniami, używając hasztagu #AdvantageHers.

Instagram logo

 

Facebook logo

Twitter logo