Top of this page
Skip navigation, go straight to the content

Advantage Hers Advantage Hers Czech
 

Advantage Hers je – buďte informováni. Nechte se inspirovat.
Zapojte se.

 
 

Grandslamová vítězka, Caroline Wozniacká, je nejlepší sportovkyní, o níž je známo, že jí byla diagnostikována revmatoidní artritida, a přesto dál hrála profesionální tenis.

Sledujte a sdílejte její inspirující cestu od tenisové hvězdy k propagátorce boje s chronickým zánětlivým onemocněním a zapojte se tak, že budete sdílet své vlastní příběhy prostřednictvím #AdvantageHers.

Chcete-li si přečíst příběh Caroline podrobněji, klikněte sem.

 
image description
 

Advantage Hers je zde pro vás

Život s chronickým zánětlivým onemocněním (známým také jako autoimunitní onemocnění), jako je například revmatoidní artritida, axiální spondylartritida, psoriatická artritida a psoriáza, může být náročný pro kohokoli. Tyto chronické stavy mohou lidem, kteří s nimi musí žít, způsobovat významnou fyzickou a emocionální zátěž.1,2,3,4,5

 

Advantage Hers je globální kampaň, jejímž cílem je ukázat, že žádná žena žijící s chronickým zánětlivým onemocněním by se neměla kvůli tomu vzdávat svých snů.

 

Inspirováno vlastními zkušenostmi tenisové hvězdy Caroline Wozniacké, která se snaží získat výhodu nad revmatoidní artritidou. Kampaň Advantage Hers (česky, „Její výhoda“) poskytuje nástroje, které vám pomohou sestavit si vlastní plán léčby a řízení svého života („herní plán“) a zaujmout aktivnější roli v péči o své zdraví.

Centrum zdrojů

image description
image description
image description
image description
image description

Vytvoření herního plánu

Pokud žijete s chronickým zánětlivým onemocněním, budete mít některé dny výhodu vy, a jindy zase vaše nemoc.

Pokud si chcete vytvořit svůj vlastní plán hry, stáhněte si užitečné tipy od Caroline. Kromě toho je k dispozici Příručka pro rozhovor se zdravotnickým týmem, která Vám pomůže získat informace, jež od svého lékaře a týmu potřebujete. Společně můžete mít aktivní a informovanou roli při společném rozhodování o zdravotní péči o vás.

Chcete o chronických zánětlivých onemocněních obecně vědět víc? Podívejte se na náš stručný informativní přehled nebo pro podrobnější informace o revmatoidní artritidě, axiální spondylartritidě, psoriatická artritidě a psoriáze klikněte sem.

image description

Příběhy Advantage Hers

image description
image description
image description
image description
image description
image description
image description

Zapojte se

 

Staňte se součástí kampaně Advantage Hers tím, že budete sledovat Carolininy sociální kanály a sdílet své vlastní příběhy prostřednictvím #AdvantageHers.

 

Instagram logo

 

Facebook logo

Twitter logo